SERVİSLER

Servislerimiz

 

Intellium'da danışmanlarımız IBM Cognos, IBM InfoSphere ve IBM Qradar, Denodo, Rank araçlarını ve bu araçların eklentilerini Finansal Performans Yönetimi, İş Zekası, Veri Yönetimi, Veri Madenciliği, Bilgi Güvenliği, IoT ve diğer bütün konular kapsamında çözümler üretmek için kullanır.

  • İş Analitiği
  • Kurumsal Planlama
  • Veri Ambarı
  • Bilgi Güvenliği
  • IoT 

Bizim sistemimiz size ihtiyacınız olan en uygun çözümü sunmaktır. Biz zamanımızı sizin işleyişinize bakarak, sizin zorunluluklarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ve de bunu sizinle konuşarak, tartışarak geçiririz. En iyi ve kolay erişilebilir sistemler etrafında çalışarak size uygun en iyi çözümleri yaratırız. Şunu önemle belirtmek isteriz ki sizin ihtiyacınız olmayan hiçbir ürünü size satmayı denemeyiz.

Başlangıç için herhangi bir maliyeti ve riski olmayan danışmanlık hizmeti önerir, sizinle konuşarak gereksinimleriniz neler onları belirleriz. Dilerseniz bir İş Zekası modeline sahip olursunuz ya da analizlerimiz doğrultusunda getirisini görmek için bir girişimde bulunabilirsiniz. Biz hedeflerinizi gerçekleştirmeniz adına sizinle beraber çalışırız.

Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0Share on Google+0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on VKShare on Tumblr0Print this pageEmail this to someone