Çözümler Danışmanlığı

Çözümler Danışmanlığı

 

Tartışmaya açık olarak, yeni bir çözüm satın almanın en önemli elemanı yazılımın yeterli uzmanlık düzeyi ile uygulandığından emin olmaktır.

Intellium olarak biz müşterilerimizin beklentilerine en iyi çözümleri sunmaktan gurur duyarız. Bütün danışmanlarımız kendi alanlarında teknik bilgi ve beceriyle özeldirler. Size yatırımlarınızdan maksimum kârı elde etme amaçlı, işe dayalı ve işiniz odaklı bir yaklaşım sergileriz.

Intellium Danışmanlık Hizmetleri iki disiplin etrafında birleşir : Danışmanlık Hizmetleri ve Uygulama Hizmetleri.

Danışmanlık Hizmetleri

Danşmanlık Hizmetleri, size Kurumsal Performans Yönetimi/İş Zekası/İş Süreçleri Yönetimi çözümleri için ilk defa uygulamalar yapacağınız veya yeni işlevsellik ve yeteneklilik kapsamlarında avantaj sağlayacağınız kısa dönemli stratejik ve taktiksel tavsiyeler sağlar. Danışmalık Hizmetlerinin içeriği :

  • Mevcut Proje Seanslarında Yeralma
  • Model Değerlendirmeleri ve Denetimleri (Auditing)
  • Proje Denetimleri

Uygulama Hizmetleri

Intellium sizin kadrolarınıza eleman tedariği yapabilir veya Kurumsal Performans Yönetimi/İş Zekası/İş Süreçleri Yönetimi uygulamalarının tüm yönleri ve aşamaları üstüne size liderlik ve rehberlik sağlar. İster yeni bir İş Zekası/İş Süreçleri Yönetimi kullanıcısı olun isterseniz işlevsellik ve yeteneklilik üzerine uzun zamanlı bir kullanıcı olun, Intellium'un esnek ve uyarlanabilir uygulama modeli şunları adres gösterir :

PLAN TASARIM GÖREVLENDİRME
Çözüm Tanımı Tasarım Süreçleri Yönetici Eğitimi
Analiz Gereksinimleri Çözümün Geliştirilmesi Kullanıcı Eğitimi
Planın Projesi Kullanıcı Kabul Testleri Belgeleme
Proje Takımının Eğitimi Veri Yükleme Sistem DağıtımıÖn Uygulama Desteği

 

 

Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0Share on Google+0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on VKShare on Tumblr0Print this pageEmail this to someone