EĞİTİM

EĞİTİM

 

Intellium geniş kapsamlı eğitim hizmeti sunar. Bütün eğitimler kuruluşların ihtiyacına hitap etmek için onlara yakın çalışan üst düzey danışmanlar tarafından yerine getirilir. Mükemmel eğitim başarılı bir uygulama sürecinin özüdür. Intellium tarafından eğitilmiş çalışanlar edindikleri bilgilerle uygulayacakları yeni sistemde maksimum fayda sağlayacaklardır.

Eğitim kurslarımızın kapsamı :

  • Son Kullanıcı (Analiz)
  • Geliştirici (Temel)
  • Geliştirici (Gelişmiş)
  • Yönetici

 

Yerinde Eğitim

Müşterilerimiz dilerse eğitim için bizi kendi kurumlarında ağırlayabilirler. Biz eğitim için gerekli tüm ürünlerimizi ulaştırırız ve herbir seans için 6 kişilik gruplara yerinde eğitim veririz. Bu yaklaşımın yararı maliyetinin azalması ve yerinde pratik yapan bir danışman tarafından eğitim alınmasıdır.

Rehberlik

Artan popüler eğitim metotlarından biri de işbaşındayken öğrenmedir. Süreç boyunca çekirdek takım danışmanlarla birlikte çalışarak uygulama oluşturmak ve beceri kazanma konularında eğitilirler. Biz süreç boyunca bütün eğitim materyallerinin kapsandığından emin oluruz. Temel yararı, ürünün şirket verileri ve üstverilerle nasıl kullanılacağını öğreten becerilerdir.

 

 

Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0Share on Google+0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on VKShare on Tumblr0Print this pageEmail this to someone